Jak działa home?

Zróżnicowane metody nauczania idą w parze z bogatą tematyką zajęć. Nie ma mowy o monotonności i nudzie, a preferencje uczniów w doborze omawianych zagadnień również odgrywają istotną rolę. Zainteresowanie zajęciami jest wzbudzane także używaniem szerokiej gamy autentycznych materiałów (literatura obcojęzyczna, filmy, audycje radiowe, artykuły prasowe, utwory muzyczne) oraz sposobów przekazywania wiedzy (gry, quizy, dyskusje, kluby filmowe, scenki tematyczne oraz zabawy).

Najmłodsi uczniowie szkoły to przedszkolaki, które ukończyły 3 lata. A najstarszym lat nie liczymy, uczyć może się każdy! Grupy zajęciowe są zazwyczaj grupami rówieśniczymi. Na kurs można zapisać się w dowolnym momencie roku, każda chwila jest dobra, by rozpocząć przygodę z językiem.