Nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla dzieci

Kursy dla dzieci w naszej szkole w Poznaniu to połączenie nauki z zabawą. Zajęcia z dziećmi są niezwykle dynamiczne, oparte na piosenkach, bajkach czy wyliczankach. Nasza energia sprawia, że dzieci z radością poznają tajniki języka.

W szkole Home w Poznaniu uczymy dzieci języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego już od trzeciego roku życia. Dzięki umiejętnemu połączeniu nauki z elementami zabawy, maluchy nie tylko łatwiej się uczą, ale także znacznie chętniej przyswajają wiedzę. Kursy dla dzieci to zajęcia dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z podziałem na grupy 3-5, 6-7, 8-9 oraz 10-12 lat. Zajęcia są prowadzone w szkole Home w mieście Poznań raz lub dwa razy w tygodniu i obejmują w zależności od wyboru język: angielski, niemiecki lub hiszpański

Dzieci 3-5 lat:

zajęcia 45 minutowe, grupy max. 4 osoby. Możliwość zajęć raz lub dwa razy w tygodniu.

W pracy z najmłodszymi dziećmi oddziałujemy na zmysły wzroku, słuchu, dotyku, a nawet zapachu czy smaku. Wykorzystujemy różnorodne rekwizyty, aby dzieci jak najszybciej zapamiętały słowa. Poprzez zabawy reagujemy całym ciałem, używamy wielu gestów. Pobudzamy kreatywność dzieci, utrwalając poznany materiał w trakcie zajęć plastycznych i ruchowych. Dzieci są dobierane do grup ze względu na wiek oraz wcześniejsze doświadczenia językowe w zakresie języka hiszpańskiego, angielskiego lub niemieckiego.

Dzieci 6-7 lat:

zajęcia 60 minutowe, grupy max. 8 osób.

Oprócz wykorzystywania gier, zabaw i oddziaływania na zmysły, rozpoczynamy przygodę z czytaniem i pisaniem. Dzieci próbują pisać (najpierw po wzorze) pierwsze, najprostsze słowa. Poznajemy kulturę i zwyczaje krajów obcojęzycznych, zarówno w sytuacjach codziennych, jak i w czasie obchodzenia ważnych świąt.

Dzieci 8-9 lat i 10-12 lat:

zajęcia 60 minutowe, grupy max. 8 osób.

Starsze dzieci oprócz gier i zabaw, rozwijają umiejętności pisania i czytania w języku obcym - angielskim, hiszpańskim lub niemieckim. Poznają dogłębniej kulturę krajów obcojęzycznych, ale także uczą się zwrotów potrzebnych w sytuacjach codziennych, także w czasie podróży. Stają się zatem małymi przewodnikami po świecie.

Angielski dla dzieci w szkole Home w Poznaniu to nie tylko nauka, ale przede wszystkim doskonała zabawa dla najmłodszych. Z nami nauczysz się także niemieckiego i hiszpańskiego! Zapraszamy do kontaktu rodziców dzieci z Poznania, pragnących zapewnić im dobry start w nauce języków obcych.

Skontaktuj się z nami