KURSY DLA DZIECI MŁODSZYCH (3-7 LAT)

Nauka języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci młodszych

Zajęcia dla dzieci to przede wszystkim czysta przyjemność, przemiła podróż w świat nauki i zabawy.

Uczymy się poprzez historyjki, piosenki, gry i zabawy. Absorbujemy najmłodszych ćwiczeniami i zabawami trenującymi pamięć, dzięki czemu słownictwo samo się zapamiętuje.

Jak dopasowujemy się do grup?

Zapraszamy dzieci na zajęcia pokazowe oraz krótkie spotkanie z lektorem, podczas których dzieci oswajają się ze szkołą i zajęciami, a my mamy okazję sprawdzić ich poziom językowy.

Dzieci przydzielamy do grup na podstawie podobnego wieku, ale przede wszystkim według zaawansowania językowego.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia dzieci w wieku od 3 do 7 lat trwają 45minut.

Mamy swoją rytualną piosenkę, którą zawsze się witamy używając przeróżnych gestów.

Po rozgrzewkowej gimnastyce, jesteśmy gotowi do powtórki słówek poznanych na poprzednich spotkaniach za pomocą wielu gier i zabaw.

W następnym kroku przy pomocy historyjki poznajemy nowe słownictwo i struktury, które utrwalamy opowiadaniem o obrazkach, wskazywaniem przedmiotów, układaniem krótkich dialogów, małymi pracami plastycznymi czy eksperymentami. Używamy także piosenek i gier ruchowych, aby najmłodsi nie mieli poczucia statyczności.

Zajęcia kończymy podsumowaniem nowo poznanego materiału i piosenką lub rymowanką pożegnalną.

Co jest bardzo ważne, w trakcie zajęć przykładamy ogromną uwagę do poprawnej wymowy używanego słownictwa, „bo czym skorupka za młodu…”, strasznie ciężko jest wykorzenić błędy zakorzenione w najmłodszych latach.

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji