KURSY DLA DZIECI STARSZYCH (8-12 LAT)

Nauka języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci starszych

Zajęcia dla dzieci starszych to nauka i zabawa stanowiąca ciekawą językową podróż. Uczymy się poprzez historyjki, gry i zabawy. Absorbujemy uczniów ćwiczeniami i zabawami trenującymi pamięć, dzięki czemu słownictwo samo się zapamiętuje.

Jak dopasowujemy się do grup?

Zapraszamy dzieci na zajęcia pokazowe oraz krótkie spotkanie z lektorem, podczas których dzieci oswajają się ze szkołą i zajęciami, a my mamy okazję sprawdzić ich poziom językowy.

Dzieci przydzielamy do grup na podstawie podobnego wieku, ale przede wszystkim według zaawansowania językowego.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia dzieci w wieku od 8 do 12 lat trwają 60 minut.

Starszaki zwykle śpiewają mniej, ale za to rymują i uczą się prowadzić najpierw krótkie, następnie coraz dłuższe dialogi. Słownictwa uczymy się za pomocą rozmaitych gier i zabaw, ćwicząc pamięć i zdrowo rywalizując od czasu do czasu.

Dzieci starsze pracują w oparciu o podręcznik, który zawsze ma dla nas ciekawą historię, która dostarcza nam ciekawego słownictwa, wypełniającego nasze późniejsze gry. Kursy dla dzieci to również zajęcia, na których poznajemy pierwsze najważniejsze struktury gramatyczne.

Na zajęciach układamy też dialogi, tworzymy wspólne językowe projekty, opowiadamy historyjki związane z obrazkami, staramy się, żeby nasz język pracował na 100%.

Co jest bardzo ważne, w trakcie zajęć przykładamy ogromną uwagę do poprawnej wymowy używanego słownictwa, „bo czym skorupka za młodu…”, strasznie ciężko jest wykorzenić błędy zakorzenione w najmłodszych latach.

Poza stawianiem na komunikację, dyskusję i szerokie umiejętności wypowiadania się, skupiamy się także na tym, aby nasi uczniowie byli również dobrze przygotowani do czekających ich egzaminów 8-klasisty.

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji