WSZĘDZIE DOBRZE, ALE NIE MA JAK W HOME ...

Szkoła języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w Poznaniu

HOME to szkoła języków obcych działająca w Poznaniu, oparta na pasji do języków obcych i ich nauczania. Od zawsze oprócz szkolenia własnych umiejętności językowych pragnęłam przekazywać zdobytą wiedzę innym i tak też dzieje się od prawie dziesięciu lat. Moje motto przewodnie zakłada: jeśli masz być nauczycielem, bądź najlepszym jakim potrafisz być, jeśli nie uczysz z pasją, nie rób tego wcale. Nauka języka hiszpańskiego hiszpańskiego, angielskiego czy niemieckiego nie zna granic, a nauczanie w szkole językowej jest niezwykłą przygodą, podczas której również nauczyciel poszerza swoje horyzonty.

Jako studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku filologii angielskiej zgłębiłam tajniki mowy „zza morza i oceanu”, poznając język angielski od podszewki, już nie tylko pod względem komunikatywnym i gramatycznym, ale również pod wieloma technicznymi względami. Co najważniejsze zdobywanie wiedzy łączyłam z praktyką, już nie tylko na gruncie małego świata korepetycji, a we współpracy ze znanymi szkołami językowymi. Będąc ich lektorem poznałam organizację i zasady działania szkoły językowej, zdobyłam solidne doświadczenie i profesjonalizm.

W końcu nadszedł czas, aby samodzielnie stworzyć miejsce, w które mogę włożyć swoje serce pedagoga, w którym klasy będą tętnić energią i wiedzą, gdzie ludzie będą czuć się swobodnie i przyjemnie, nawet po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Dlatego założyłam Szkołę Języków Obcych HOME, działającą na terenie miasta Poznań, odzwierciedlenie marzeń i umiłowania do języków, takich jak hiszpański, niemiecki czy angielski. W ten sposób powstała jedyna w swoim rodzaju szkoła języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego HOME w mieście Poznań, której celem jest efektywna nauka oraz rozwijanie umiejętności językowych, a wszystko w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Lektorzy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego pracujący w mojej szkole to zespół zgranych i wysoce zmotywowanych profesjonalistów, których zadaniem jest przekazanie wiedzy w jak najefektywniejszy sposób. Dzięki temu nasi uczniowie szybko pozbywają się bariery językowej, a nauka staje się przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem.

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszymi metodami nauczania oraz ofertą kursów dostępnych w szkole języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w Poznaniu. Skorzystajcie z darmowych lekcji próbnych języka obcego - do wyboru hiszpański, niemiecki lub angielski - i przekonajcie się na własnej skórze, że szkoła językowa HOME to najlepsze miejsce na rozpoczęcie lub kontynuację Waszej nauki.

Dominika Wojcieszak
Właściciel HOME Szkoła Języków Obcych w Poznaniu