Kursy językowe i korepetycje-język hiszpański: Poznań

W szkole Home w Poznaniu organizujemy nie tylko profesjonalne kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych i dzieci, ale także udzielamy korepetycji dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Zatrudnieni przez nas nauczyciele uczą mówienia, aktywnego słuchania, a także zachęcają do myślenia w języku obcym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych lektorów i nauczycieli, uczestnicy zajęć są w stanie szybko nadrobić zaległości ze szkoły, a nawet zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą im wyróżnić się na tle klasy. Poza korepetycjami z języka hiszpańskiego, których udzielamy w szkole w Poznaniu, pomagamy również w przygotowaniu do egzaminów językowych: gimnazjalnych, maturalnych, DELE oraz innych. Odpowiednio dobrane metody nauczania pozwalają na bezstresowe i jednocześnie efektywne przyswojenie obcojęzycznego słownictwa oraz gramatyki.

Korepetycje pozwalające bliżej poznać język hiszpański są przez nas prowadzone w naszej szkole zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań. (os. Kosmonautów - Winogrady).