Korepetycje-język niemiecki w szkole Home w Poznaniu

Poza organizacją kursów językowych dla dzieci i dorosłych, specjalizujemy się także w udzielaniu korepetycji z języka niemieckiego, których ofertę kierujemy przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów z Poznania. Wszystkie zajęcia są prowadzone wyłącznie przez kompetentnych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o odpowiednio wysoki poziom kształcenia oraz satysfakcję naszych klientów

Korepetycje odbywające w szkole Home w mieście Poznań to zajęcia, które pozwalają szlifować język niemiecki i rozwijać wszystkie najważniejsze umiejętności: czytania, pisania, płynnego mówienia, a także rozumienia ze słuchu. Nasi nauczyciele doskonale orientują się w programach nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych, pomagając uczniom w skuteczny i szybki sposób rozwiązać problemy językowe i nadrobić wszelkie zaległości.

Korepetycji z języka niemieckiego udzielamy w szkole Home, znajdującej się w dogodnie zlokalizowanym miejscu na terenie miasta Poznań (os. Kosmonautów - Winogrady).