Angielski dla dzieci – Poznań

Naukę języka angielskiego warto rozpocząć już we wczesnym dzieciństwie, gdyż jest to bardzo dobra inwestycja na przyszłość. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy ciekawą ofertę kursów angielskiego dla dzieci z Poznania, adresowaną do następujących grup wiekowych:

  • dzieci młodsze (3-7 lat),
  • dzieci starsze (8-12 lat),
  • młodzież z klas VII-VIII (13-14 lat).

W każdej z tych grup zajęcia odbywają się w inny sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów oraz ich poziomu znajomości języka. Lekcje z maluchami trwają 45 minut, natomiast ze starszymi dziećmi i młodzieżą – 60 minut.

Jak wyglądają zajęcia?

Na lekcjach z młodszymi dziećmi nasi lektorzy uczą poprzez zabawy, gry i opowiadanie ciekawych historyjek. W grupach starszych nauczyciele wprowadzają nieco trudniejsze ćwiczenia, trenujące pamięć i zachęcające uczniów do prowadzenia dialogów. Z kolei na zajęciach z młodzieżą dominują rozmowy po angielsku na różnego rodzaju tematy, które interesują nastolatków.

Podział na grupy w naszej szkole w Poznaniu

Zanim dzieci zaczną u nas naukę angielskiego, zapraszamy je do napisania testu poziomującego i na podstawie jego wyników dzielimy naszych przyszłych uczniów na grupy. Dzięki temu rodzice mają pewność, że wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach są na podobnym poziomie zaawansowania. Podczas podziału na grupy stosujemy znaną europejską skalę A1 – C1.

Wybierz naszą ofertę zajęć dla dzieci

W naszej szkole językowej dbamy o wysoką jakość nauczania i dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, którzy mają odpowiednie podejście dla dzieci i potrafią je zaciekawić oraz zainspirować. Nasi angliści starają się, aby ich uczniowie nauczyli się nie tylko dobrze mówić po angielsku, ale również poprawnie czytać i pisać w tym języku.

Ceny oferowanych przez nas kursów angielskiego dla dzieci w Poznaniu są konkurencyjne na rynku.

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji

    rysujące dzieci