Intensywny kurs angielskiego

Oferujemy intensywny kurs języka angielskiego, który pozwoli Ci w krótkim czasie znacząco podnieść kompetencje językowe. W naszym budynku w Poznaniu proponujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne. Jeśli zależy Ci na lekcjach całkowicie prywatnych, z przyjemnością dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Jeśli wybierzesz formułę zajęć grupowych – pamiętaj, że ilość osób na jednej sesji dobieramy zawsze tak, aby móc poświęcić wystarczającą ilość uwagi każdemu z uczestników. Zazwyczaj grupy spotykają się 2 razy w tygodniu i uczą się wspólnie języka angielskiego przez 60-90 minut. Możliwe jest także zorganizowanie jednej intensywnej lekcji w sobotę o łącznym czasie trwania 120 minut.

Podczas kursu działamy kompleksowo, rozwijając wszystkie kompetencje uczestników – mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Wykorzystujemy różnorodne metody nauczania, w tym innowacyjne techniki metodyczne, dzięki którym przyswajanie wiedzy jest jeszcze skuteczniejsze. Wykwalifikowana kadra lektorów uczy z radością i pasją, tworząc na zajęciach przyjazną atmosferę, która wyróżnia nas na rynku. Stawiamy na wykształcanie umiejętności poprawnej i spontanicznej komunikacji. Motywujemy do mówienia, które z czasem staje się swobodne i bogate w specjalistyczne słownictwo.

Te intensywne kursy języka angielskiego często wybierane są przez osoby, które oczekują szybkich rezultatów. Jeśli wyjeżdżasz na stałe za granicę, pragniesz zmienić pracę lub w najbliższym planujesz urlop i chcesz „się dogadać” – podczas intensywnego kursu języka angielskiego zdobędziesz niezbędne umiejętności. Zapraszamy do szkoły Home w Poznaniu!

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji