Kurs języka angielskiego – Poznań

W obecnych czasach nauka języka angielskiego jest niezwykle istotna.  To właśnie ten język umożliwia porozumiewanie się z osobami z całego świata. Komunikowanie się bez bariery językowej otwiera wiele możliwości!

Życie bez znajomości języka angielskiego jest dzisiaj już praktycznie niemożliwe – język ten coraz częściej pojawia się na egzaminach wstępnych do szkół i uczelni, a pracodawcy o wiele chętniej decydują się na zatrudnienie osób biegle posługujących się angielszczyzną. Nic więc dziwnego, że język angielski na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat stał się przedmiotem obowiązkowym w wielu szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach. Kurs języka angielskiego w Poznaniu to oferta dla wszystkich osób, które pragną szybko i skuteczne poznać nowe słownictwo oraz zrozumieć gramatykę!  Nauka języka angielskiego podczas prowadzonych w naszej szkole zajęć poprawi Twoje umiejętności i umożliwi Ci bezproblemowe porozumiewanie się z każdym.

Język angielski jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków na całym świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego w szkole Home w Poznaniu.  W zależności od potrzeb, możesz wybrać intensywny kurs angielskiego, lekcje indywidualne na wybranym poziomie lub zajęcia przygotowujące do egzaminów.

Ogólne i indywidualne lekcje języka angielskiego

Intensywny kurs języka angielskiego to nie jedyna propozycja szkoły Home z Poznania. W ofercie posiadamy również ogólne i indywidualne kursy języka angielskiego, które są adresowane do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.  Utworzenie grup wiekowych sprawia, że lekcje angielskiego nie tylko pozwalają na poprawę własnych umiejętności językowych, ale także dają możliwość zawarcia nowych znajomości. Przyjazna atmosfera na zajęciach wpływa na o wiele szybsze przyswajanie materiału, a także gwarantuje pozbycie się stresu związanego z mówieniem w tym języku. Home to szkoła, która zapewni każdej osobie odpowiednie warunki do nauki.

Oferujemy również zajęcia językowe przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do certyfikatów FCE, CAE, CPE. Osoby, które stoją przed koniecznością przystąpienia do ważnego sprawdzianu językowego, mogą wybrać specjalny kurs języka angielskiego w szkole Home, opracowany w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować uczestników do danego egzaminu.

Nauka angielskiego ma w obecnych czasach ogromne znaczenie. Postaw na wykwalifikowaną kadrę oraz przyjemną atmosferę w trakcie zajęć, która sprzyja zdobywaniu wiedzy. Otwórz przed sobą nowe możliwości! Ucz się angielskiego w Poznaniu na dzielnicy Winogrady.

Jakie korzyści przynosi nauka języka angielskiego w szkole Home?

  • Poprawia kompetencje w zakresie swobodnego komunikowania się. Blokada związana z mówieniem w języku obcym dotyczy wielu osób. Trudno im się „przełamać”, boją się popełnienia błędów oraz tego, że zostaną zlekceważeni lub wyśmiani przez rozmówcę. Kursy angielskiego prowadzone w naszej szkole, dzięki niewielkim grupom uczestników, pozwalają pozbyć się obaw i wstydu w komunikacji;
  • Zdobycie bardzo dobrej znajomości gramatyki języka angielskiego i umiejętności jej zastosowania;
  • Poszerzenie słownictwa. Aby swobodnie komunikować się w języku obcym, konieczna jest znajomość nie tylko zasad gramatyki, ale i słownictwa. Kurs angielskiego w szkole Home umożliwia poznanie wielu nowych wyrazów, które wykorzystywane są w praktyce na każdej lekcji;
  • Zdobycie umiejętności czytania i słuchania w języku angielskim. Kurs w szkole Home sprawi, że po jego ukończeniu każdy będzie mógł oglądać filmy i seriale po angielsku, czytać książki, a także słuchać muzyki – rozumiejąc jej przekaz.

Kursy języka angielskiego to propozycja dla osób w każdym wieku. Zapraszamy do zapisów zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych oraz seniorów.

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji