KURSY JĘZYKOWE DLA DOROSŁYCH

Kursy dla dorosłych mają na celu rozbudować komunikację, przełamać bariery językowe, pobudzić chęć i łatwość mówienia, a wszystko to ma odbywać się w energicznej i dynamicznej atmosferze, aby po długim dniu pracy nasi uczniowie nie czuli na sobie kolejnego obowiązku do wypełnienia, a mieli poczucie realizowania swoich językowych pasji w pozytywnej atmosferze, w poczuciu osiągania postępów, rozbudowywania słownictwa oraz zasobów gramatycznych, jednocześnie dbając o poprawną wymowę, która otworzy przed nami drzwi do autentycznej komunikacji w języku angielskim lub hiszpańskim.

Jak dopasowujemy się do grup?

Dorośli kursanci przed przystąpieniem do grup piszą test poziomujący w siedzibie szkoły lub też w formie mailowej. Na bazie testu przydzielamy ucznia do grupy o odpowiednim zaawansowaniu językowym. Można wówczas wziąć udział w lekcji pokazowej, aby sprawdzić czy grupa jest odpowiednia i spełnia Państwa oczekiwania.

Zajęcia dla dorosłych trwają 60min.

Jakie są rodzaje grup – kursów?

KURS OGÓLNY

Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik. Rozwijają wszystkie sprawności językowe mówienie, czytanie, słownictwo, gramatykę oraz pisanie. Lekcje kładą duży nacisk na mówienie, treści podręcznika stymulują do dyskusji, natomiast dbamy również w dużym stopniu na zgłębianie wiedzy gramatycznej, poznawanie nowych konstrukcji dzięki którym poszerzamy poziom zaawansowania i złożoność używanych struktur. Zajęcia prowadzone są na poziomach od A1 do C1.

KURS KONWERSACYJNY

Kurs prowadzony w oparciu o materiały przygotowywane przez lektorów prowadzących, dostarczanych uczniom na bieżąco przez nauczycieli. Na zajęciach w 80% skupiamy się na mówieniu, dyskusjach w grupie, w parach oraz indywidualnych wypowiedziach. Pozostałe 20% to praca nad słownictwem. Wraz z początkiem zajęć uczniowie wraz z lektorem wspólnie za pomocą „burzy mózgów” i innych technik pracy zespołowej gromadzą potrzebne do dyskusji słownictwo. Następnie poszerzamy bazę słownictwa o nowy zestaw leksykalny, który niezwłocznie trenujemy w mówieniu, używając różnego rodzaju ćwiczeń komunikatywnych i gier. W kolejnym kroku przechodzimy do właściwej dyskusji na dany temat zarówno wspólnie, jak i grupowo czy też w parach.

W finalnej części zajęć zajmujemy się poprawą krytycznych błędów gramatycznych, leksykalnych i co bardzo ważne fonetycznych, tych związanych z wymową.

Zajęcia konwersacyjne proponujemy od poziomu B1 do C1.

KURS BIZNESOWY – ANGIELSKI

Zajęcia skierowane do uczniów, których celem jest używanie języka w celach biznesowych, w pracy, wśród branżowych profesjonalistów. Kurs przede wszystkim wprowadza szeroką gamę słownictwa związanego z szeroko pojętym biznesem oraz życiem zawodowym. Poza rozwijaniem słownictwa zajmujemy się też nauką technik negocjacji z użyciem języka angielskiego, umiejętności prowadzenia prezentacji, rozmów biznesowych itp. Na zajęciach biznesowych nauczymy się także pisać dokumenty w stosownym stylu w sytuacjach wymagających profesjonalizmy. Wymiana korespondencji biznesowej takiej jak maile, notatki ze spotkań, raporty, oferty nie będzie Państwu obca ani straszna.

Kurs jest oparty o podręcznik biznesowy oraz wiele autentycznych materiałów. Kursy prowadzone są na poziomach od B1 do C1. Są doskonałym przygotowaniem do certyfikatów takich jak BEC (Business English Certificate). Zajęcia mogą być prowadzone w formie grupowej oraz indywidualnej.

Oferta biznesowa jest przygotowywana indywidualnie dla klienta, biorąc pod uwagę ilość zajęć oraz lokalizację firmy, jeśli zajęcia odbywać się mają w siedzibie klienta.

KURSY FCE, CAE

Prowadzimy również kursy przygotowujące do certyfikatów FCE oraz CAE, wybieramy szeroką gamę materiałów przygotowujących do egzaminów. Poszerzamy wszystkie sprawności językowe mówienie, pisanie, czytanie oraz gramatykę i słownictwo. Opanowujemy tworzenie parafraz oraz słowotwórstwa. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut lub raz w tygodniu 90 minut.

Przed przystąpieniem do kursu przygotowującego do FCE sugerowane jest posiąść ogólne umiejętności językowe na poziomie B2, natomiast przed przystąpieniem do kursu przygotowawczego do CAE powinniśmy zdobyć umiejętności na poziomie C1.

Angielski dla dzieci poznań,angielski kurs poznań, angielski poznań winogrady, kurs angielskiego poznań, kurs języka angielskiego poznań, lekcje  angielskiego poznań, nauka języka angielskiego poznań, szkoła języka angielskiego poznań, szkoła językowa poznań, szkoły językowe poznań

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji