ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY (7-8 KLASA)

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia dla młodzieży to w pełne energii i dynamiki spotkania, w trakcie których dążymy do pełnej komunikacji językowej, opanowujemy szerokie zasoby słownictwa, aby komunikacja mogła odbywać się na wiele tematów, od życia codziennego po tematy związane ze środowiskiem, pracą oraz technologią.

Szkolimy się również w umiejętnościach słuchania, aby nie tylko potrafić się wypowiedzieć, ale i bez strachu zrozumieć zwłaszcza rodowitych użytkowników języka angielskiego lub hiszpańskiego.

Nie uciekamy też od struktur gramatycznych, oczywiście można komunikować się „koślawą „ gramatyką, ale my chcemy aby nasze wypowiedzi były w pełni zrozumiałe i jak najbardziej zbliżone do autentycznych.

Co bardzo ważne lektorzy skupiają się w 100% na poprawnej wymowie naszych uczniów, bo czy to nie jest klucz to zrozumiałej i porządnej komunikacji? W odpowiednim momencie lekcji zwracamy uwagę na usłyszane poważne błędy, które mogą zepsuć rezultaty naszych wypowiedzi.

Poza stawianiem na komunikację, dyskusję i szerokie umiejętności wypowiadania się, skupiamy się także na tym, aby nasi uczniowie byli również dobrze przygotowani do czekających ich egzaminów 8-klasisty.

Zajęcia dla młodzieży trwają 60minut.

Jak dopasowujemy się do grup?

Przed przystąpieniem do zajęć młodzież pisze w szkole test poziomujący na którego podstawie przypisujemy uczestników do grup na odpowiednich poziomach zaawansowania. Grupujemy się pod względem wiekowym, ale przede wszystkim biorąc pod uwagę naszą dotychczasowe doświadczenie językowe.

Dzielimy się na grupy poziomowe według europejskiej skali A1 – C1.

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji