DARMOWA LEKCJA POKAZOWA

Przed zapisaniem się na kurs zapraszamy do wzięcia udziału w lekcji pokazowej. Grupowa lekcja pokazowa ma formę standardowego udziału w całych zajęciach. Uczeń decyduje czy chce brać czynny udział w lekcji, czy preferuje najpierw być biernym obserwatorem lekcji.

W przypadku zajęć indywidualnych lub w parach, lekcja pokazowa również jest bezpłatna i trwa 30minut. Mogą Państwo umówić się również na pełne zajęcia za 50% ceny.

Lekcja pokazowa służy zapoznaniu się z lektorem prowadzącym zajęcia oraz z grupą, sposobem nauczania oraz jest uzupełnieniem weryfikacji poziomu zaawansowania językowego po napisaniu testu poziomującego (w przypadku młodzieży oraz dorosłych).

Dzieci nie piszą testów poziomujących, biorą udział w lekcji pokazowej, w trakcie której lektor weryfikuje ich poziom, a one oswajają się z atmosferą zajęć. Dodatkowo mogą się Państwo umówić na konsultację z lektorem, aby omówić doświadczenie językowe dziecka jeszcze przed przystąpieniem do lekcji pokazowej.

 

Angielski dla dzieci poznań,angielski kurs poznań, angielski poznań winogrady, kurs angielskiego poznań, kurs języka angielskiego poznań, lekcje  angielskiego poznań, nauka języka angielskiego poznań, szkoła języka angielskiego poznań, szkoła językowa poznań, szkoły językowe poznań

Formularz lekcji pokazowej

Wypełnij formularz kontaktowy aby umówić termin lekcji pokazowej