Nauka języka angielskiego – Poznań

Oferujemy skuteczną naukę języka angielskiego w przyjaznej atmosferze. Mieścimy się w Poznaniu, gdzie na przestrzeni lat daliśmy się poznać jako miejsce, dzięki któremu osiągnąć można zamierzone cele językowe. Stawiamy na rozwijanie wszystkich kompetencji lingwistycznych, jednak mocny nacisk kładziemy na wykształcenie umiejętności spontanicznego i poprawnego porozumiewania się. W Home znacząco poprawisz mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie. Dzięki innowacyjnym i różnorodnym metodom lekcje u nas są zawsze ciekawe oraz idealnie dostosowane do aktualnych potrzeb i umiejętności uczestników. Fantastyczni lektorzy tworzący nasz zespół dbają, aby nauka była przyjemnością. Pomagamy oswoić język angielski, wzmacniamy mocne strony i zawsze intensywnie pracujemy nad tematami, które sprawiają najwięcej problemów.

Zapraszamy na kursy grupowe oraz indywidualne bez względu na wiek! Proponujemy lekcje dla dzieci młodzieży i dorosłych, a także zajęcia nastawione na konkretny cel np. konwersacyjne. W Home skorzystasz z kursów ogólnych na wszystkich poziomach zaawansowania, intensywnych oraz przygotowujących do zdania egzaminu FCE, CAE oraz CPE. Wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne metody sprawiają, że nasi kursanci otrzymują certyfikaty z wysokim wynikiem.

Z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie także naukę języka angielskiego indywidualną lub w parze. Dostosujemy godziny i czas trwania spotkań oraz ich tematykę do Twoich potrzeb. Kursy ogólnie to nauka w niewielkich grupach, w których lektor może poświęcić Ci dużo uwagi. Zapraszamy do naszego studia w Poznaniu!

Chcesz się zapisać na kurs?

Wypełnij poniższy formularz, a odezwiemy się do Ciebie i pomożemy dopasować najlepszy kurs językowy według Twoich preferencji