WSZĘDZIE DOBRZE, ALE NIE MA JAK W HOME ...

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO I HISZPAŃSKIEGO W POZNANIU

HOME to szkoła języków obcych działająca w Poznaniu, oparta na pasji do języków obcych i ich nauczania. Od zawsze oprócz szkolenia własnych umiejętności językowych pragnęłam przekazywać zdobytą wiedzę innym i tak też dzieje się od prawie 15 lat. Moje motto przewodnie zakłada: jeśli masz być nauczycielem, bądź najlepszym jakim potrafisz być, jeśli nie uczysz z pasją, nie rób tego wcale. Nauka języka hiszpańskiego i angielskiego nie zna granic, a nauczanie w szkole językowej jest niezwykłą przygodą, podczas której również nauczyciel poszerza swoje horyzonty.

Jako studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku filologii angielskiej zgłębiłam tajniki mowy „zza morza i oceanu”, poznając język angielski od podszewki, już nie tylko pod względem komunikatywnym i gramatycznym, ale również pod wieloma technicznymi względami. Co najważniejsze zdobywanie wiedzy łączyłam z praktyką, już nie tylko na gruncie małego świata korepetycji, a we współpracy ze znanymi szkołami językowymi. Będąc ich lektorem poznałam organizację i zasady działania szkoły językowej, zdobyłam solidne doświadczenie i profesjonalizm.

W końcu nadszedł czas, aby samodzielnie stworzyć miejsce, w które mogę włożyć swoje serce pedagoga, w którym klasy będą tętnić energią i wiedzą, gdzie ludzie będą czuć się swobodnie i przyjemnie, nawet po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Dlatego założyłam Szkołę Języków Obcych HOME, działającą na terenie miasta Poznań, odzwierciedlenie marzeń i umiłowania do języków- angielskiego i hiszpańskiego. Naszym  celem jest efektywna nauka oraz rozwijanie umiejętności językowych, a wszystko w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Lektorzy pracujący w naszej szkole to zespół zgranych i wysoce zmotywowanych profesjonalistów, których zadaniem jest przekazanie wiedzy w jak najefektywniejszy sposób. Dzięki temu nasi uczniowie szybko pozbywają się bariery językowej, a nauka staje się przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem.

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z naszymi metodami nauczania oraz ofertą kursów dostępnych w szkole i przekonajcie się na własnej skórze, że szkoła językowa HOME to najlepsze miejsce na rozpoczęcie lub kontynuację Waszej nauki.

Dominika Wojcieszak
Właściciel HOME Szkoła Języków Obcych w Poznaniu